IT Consulting

Rola IT w biznesie w przeciągu ostatnich lat przeszła znaczne przeobrażenie. IT nie pełni już roli wspierającej procesy wewnętrzne w firmie, ale stało się także pełnoprawnym partnerem w realizacji
projektów biznesowych oraz procesów transformacji cyfrowej wewnątrz firmy. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu biznesu, możemy zapewnić wsparcie dla wewnętrznych działów IT jako
doradca zewnętrzny lub zaproponować zlecenie procesów IT do naszego zespołu specjalistów. Doradztwo IT to szeroki i wciąż zmieniający się obszar, obejmujący zagadnienia takie jak:

  • usługi consultingu IT
  • usługi outsourcingu IT
  • wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania (w tym ERP)
  • Strategia automatyzacji procesów biznesowych (RPA)
  • Cyberbezpieczeństwo

IT Outsourcing

Utrzymywanie wewnętrznych działów IT niesie za sobą konieczność ponoszenia wysokich kosztów zarówno utrzymania zespołu, jak i infrastruktury. Wyzwaniem jest także nieustanna dbałość o podnoszenie kwalifikacji pracowników w świecie technologii oraz innowacji, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Outsourcing funkcji IT pozwala nie tylko na redukcję wydatków ponoszonych na działy wewnętrzne, ale także możliwość zapewnienia wsparcia zewnętrznych specjalistów, którzy często są
ekspertami w wybranej dziedzinie IT bądź technologii.

Robotic Process Automation (RPA)

Robotic Process Automation, czyli Zrobotyzowana Automatyzacja Procesów, polega na automatyzacji powtarzalnych procesów biznesowych za pomocą odpowiedniego oprogramowania, które wykonuje powtarzalne czynności w taki sam sposób co człowiek. Pozwala to nie tylko na odciążenie pracowników od wykonywania powtarzalnych zadań, ale także na eliminację błędów. Nasze roboty oparte są o technologię UiPath, zaś najczęstsze obszary, które automatyzujemy to procesy back-office w administracji: księgowość, windykacja czy fakturowanie.

W sekcji 'Do pobrania’ można znaleźć, pobrać i zapoznać się z prezentacjami naszych wdrożeń automatyzacji i optymalizacji procesów, przynoszących naszym Klientom znaczące korzyści i oszczędności.

CZYTAJ WIĘCEJ >>

Doradztwo w projektach IT (ERP)

Wspieramy oraz doradzamy we wszystkich fazach wdrożenia systemów klasy ERP, a także oferujemy projektowanie i wdrażanie rozwiązań skrojonych pod indywidualne potrzeby biznesowe. Nasz zespół zapewnia wsparcie zarówno na etapie formułowania wymagań systemowych, wyborze dostawcy systemu ( lub określenia wymagań pod indywidualnie projektowany system) oraz negocjacjach umów wdrożeniowych i licencyjnych. W późniejszych etapach nadzorujemy proces wdrożenia oraz zapewniamy szkolenia z obsługi systemu dla pracowników.

Cyberbezpieczeństwo

Przedsiębiorstwa narażone są na ataki hackerskie niezależnie od branży, w której działają. Atak na stronę internetową, interfejs wymiany danych czy kluczową aplikację najczęściej wiąże się ze znacznymi stratami finansowymi. Do cyberbezpieczeństwa podchodzimy holistycznie, zapewniając wsparcie techniczne, jak i szkoleniowe. Wykonujemy testy penetracyjne, obciążeniowe oraz przeglądy konfiguracyjne. Jednocześnie, szkolimy zespoły analityków, deweloperów oraz architektów jak wykrywać potencjalne zagrożenia i im zapobiegać.

Blog – IT Consulting