O nas

Skupiamy się na doradztwie oraz wdrożeniach rozwiązań IT dla firm działających w sektorach usług profesjonalnych, finansów oraz przemysłu i logistyki. Naszymi klientami są kancelarie prawne, banki oraz firmy z branży spożywczej oraz przemysłu.

Nasze doświadczenie wynika z połączenia wiedzy z zakresu regulacji z technologicznym “know-how”. Dzięki temu skutecznie przeprowadzamy procesy transformacji cyfrowej – począwszy od doradztwa, poprzez procesy wdrożeniowe, aż po stworzenie dedykowanych rozwiązań technologicznych z zakresu robotic process automation oraz tax technology.

Nasze usługi opierają się na wieloletnim doświadczeniu w doradztwie przedsiębiorcom, gdzie potrzeby biznesowe splatają się z wymogami technologicznymi. Dzięki przekrojowemu doświadczeniu zdobytym w globalnych firmach konsultingowych, z sukcesem potrafimy działać na różnych modelach biznesowych oraz doradzać firmom o złożonej, międzynarodowej strukturze.

Naszą pasją zawodową są tzw. „disruptive technologies”, czyli innowacje które burzą status quo. Dziś, Robotic Process Automation, Blockchain czy Sztuczna Inteligencja to nie tylko medialne frazy, a rzeczywistość. W naszych usługach dążymy do tego, aby połączyć te technologie z potrzebami biznesu, świadcząc nie tylko usługi doradcze, ale także dostarczając odpowiednie rozwiązania.

Zakres naszych działań jest wynikiem wieloletniego doradzania przedsiębiorcom w każdej sferze, gdzie potrzeby biznesowe silnie splatają się z potrzebami technologicznymi. Zebrane doświadczenia pozwoliły nam stworzyć ofertę usług, która w sposób holistyczny adresuje potrzeby klientów wszędzie tam, gdzie bieżące potrzeby biznesowe wymagają połączenia kompetencji doradczych z kompetencjami IT. Z każdego projektu wynosimy nowe doświadczenia, które pozwalają nam na wypracowanie coraz większej wartości dodanej dla naszych klientów.