O nas

Parafrazując słowa Heraklita z Efezu, we współczesnym świecie możemy być pewni tylko tego, że jedyną stałą rzeczą w biznesie jest zmiana, a słowa wypowiedziane tysiące lat temu wciąż pozostają aktualne. Dziś, paliwem napędzającym zmianę jest technologia, która dynamicznie (acz często niespostrzeżenie) wkroczyła do biznesu, zmieniając zarówno procesy wewnętrzne, jak i sposób komunikacji z klientem. Zmienił się także sam Klient, który oczekuje rozwiązań prostszych, szybszych oraz efektywniejszych niż dotychczas. Jesteśmy firmą, która w świecie goniącym za technologią oferuje nowe podejście do usług doradczych.

Naszą pasją zawodową są tzw. „disruptive technologies”, czyli innowacje które burzą status quo. Dziś, Robotic Process Automation, Blockchain czy Sztuczna Inteligencja to nie tylko medialne frazy, a rzeczywistość. W naszych usługach dążymy do tego, aby połączyć te technologie z potrzebami biznesu, świadcząc nie tylko usługi doradcze, ale także dostarczając odpowiednie rozwiązania.

Zakres naszych działań jest wynikiem wieloletniego doradzania przedsiębiorcom w każdej sferze, gdzie potrzeby biznesowe silnie splatają się z potrzebami technologicznymi. Zebrane doświadczenia pozwoliły nam stworzyć ofertę usług, która w sposób holistyczny adresuje potrzeby klientów wszędzie tam, gdzie bieżące potrzeby biznesowe wymagają połączenia kompetencji doradczych z kompetencjami IT. Z każdego projektu wynosimy nowe doświadczenia, które pozwalają nam na wypracowanie coraz większej wartości dodanej dla naszych klientów.